AnasayfaForumlarDallýkavak FMResimlerKonuk DefteriHaberlerHaber Gönderin
dallikavakkoyufm.com :: Baþlýðý Görüntüle - RADYOMUZA EMEK VEREN SEVGILI NURAY KILINC
 SSSSSS   AramaArama   Kullanýcý GruplarýKullanýcý Gruplarý   ProfilProfil   Özel mesajlarýnýzý kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarýnýzý kontrol etmek için login olun   GiriþGiriþ 

RADYOMUZA EMEK VEREN SEVGILI NURAY KILINC

Yeni Baþlýk Gönder   Cevap Gönder    dallikavakkoyufm.com Forum Ana Sayfasý -> DALLIKAVAKKOYUFM R A D Y O
Önceki baþlýk :: Sonraki baþlýk  
Yazar Mesaj
mahbay
Newbie
Newbie

Kayýt: Feb 19, 2011

MesajTarih: Pts Hzr 11, 2012 3:51 am    Mesaj konusu: RADYOMUZA EMEK VEREN SEVGILI NURAY KILINC Alýntýyla Cevap Ver

RADYOMUZA EMEK VEREN SEVGILI NURAY KILINC ÖZEL DURUNDAN DOLAYI AYRILDI.

DALLIKAVAKKOYUFM
DINLEYICILERI

RADYOMUZDA YAPTIGI YAYINLARLA BÜYÜK BEGENI TOPLAYAN SEVGILI NURAY KILINC ÖZEL DURUMUNDAN DOLAYI YAYIN YAPAMAYACAGINI BILDIRDI. ARAMIZDAN AYRILIYOR. RADYOMUZA VERDIGI EMEKTEN DOLAYI SEVGILI NURAY A COK TESEKKÜR EDIYORUZ VE BUNDAN SONRAKI YASAMINDA SAGLIK VE BASARI DILIYORUZ
10 06 2012

DALLIKAVAKKOYUFM
GÖNÜLLÜLERI
Baþa dön
Kullanýcý profilini gör Özel mesaj gönder Kullanýcýnýn web sitesini ziyaret et MSN Messenger
mahbay
Newbie
Newbie

Kayýt: Feb 19, 2011

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2012 2:47 am    Mesaj konusu: NURAY KILINC Alýntýyla Cevap Ver

Nuray Kilinc
Öncelikle Sayin Dallikavakfm Raydo yöneticilerimize ve Sayin Mahmut Bayrak abimize vede siz degerli gönül dostlarima, bu güzel keyifli yayin imkanini bana verdiginiz icin, hepinize ayri, ayri yürekten tesekürlerimi sunar, Dallikavakfm radyomuza, vede siz Gönül dostlarima, bundan sonraki hayatiniz`da basarilar dilerim......Evet, gönül dostlarimin güzel insanlari, özel durumlarimdan dolayi istemiyerek de olsa aranizdan ayrilmak zorundayim...!... Fakat buda su demek degildir ki, ben artik sizlerle hic olamiyacagim diye....Hayir, her zaman ilk firsatta aranizda yaninizda olacagim...Cünkü sizlerle ben cok güzelikler yakalayip sonsuz güzel yürekler, sevgiler kazandim....Lütfen, Sunuda biliniz ki hepinizi yüregim cok sevdi tipki Dallikavakfm radyomuz gibi... Tüm yetkili dostlarima vede Dj arkadaslarima, ve siz degerli türkü dostlarima tekrardan, yürekten sonsuz tesekürler, ve basarilar diliyorum.... Iyi, ki sizlerle vede Dallikavakfm Radyomuzla tanistim... Bu yayin esnasinda istemiyerek`de olsa, yada bilmiyerek`de olsa her hangi birinize karsi kirici yada, rencide edilecek bir davranisim olduysa ( LÜTFEN, AF OLA......!!!) iyi kide sizleri tanimisim, iyi, kide varsiniz... Ve daimada var olasiniz... Herkese Kucak dolusu, selamlar, sevgiler, Saygilar...

11 06 2012
Nuray Kilinc.
Baþa dön
Kullanýcý profilini gör Özel mesaj gönder Kullanýcýnýn web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Mesajlarý göster:   
Yeni Baþlýk Gönder   Cevap Gönder    dallikavakkoyufm.com Forum Ana Sayfasý -> DALLIKAVAKKOYUFM R A D Y O Tüm saatler GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsýnýz
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarýnýzý silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsýnýz