AnasayfaForumlarDallkavak FMResimlerKonuk DefteriHaberlerHaber Gnderin
dallikavakkoyufm.com :: Bal Grntle - RADYOMUZ KONUSUNDA GÖRÜSLER
 SSSSSS   AramaArama   Kullanc GruplarKullanc Gruplar   ProfilProfil   zel mesajlarnz kontrol etmek iin login olunzel mesajlarnz kontrol etmek iin login olun   GiriGiri 

RADYOMUZ KONUSUNDA GÖRÜSLER

Yeni Balk Gnder   Cevap Gnder    dallikavakkoyufm.com Forum Ana Sayfas -> DALLIKAVAKKOYUFM R A D Y O
nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
mahbay
Newbie
Newbie

Kayt: Feb 19, 2011

MesajTarih: r May 30, 2012 1:08 am    Mesaj konusu: RADYOMUZ KONUSUNDA GÖRÜSLER Alntyla Cevap Ver

HAYDAR KARAKURT DELIDUMANLI

Su anda dallikavar radyosunda sadece muzuk dinleniliyor offlarla fuflarla geçiyor ne zaman bir sanacci dostumuz gelse biraz canlanýyor demekki sýcak bir ortamýmýz yok sadece muzukle olmuyor insanlar gelip selam verdikten sonra kenara çekilip muzuk dinliyor sohbet yok nedecek kadar az az olduðu kadarda sýnýrlý bir sekilde sadece hal ve hatýr soruluyor Buda bizim bir birimize yaklaþmamýz yerine uzaklaþtýrýyor radyoya gelen ýnsanlarýmýz öyle his etmelilerki kendi evlerine kendi koylerine gelmiþ gibi rahat bir sekilde sohbet etmeleri ve o ortamý bulmalarý gerekiyor insaný üslupla her konuda tartisabilmelilet konusabilmeliler büyük küçük demeden herkesi dinlemek ve saygý duymamýz gereki kýsacasý biz bir birimizden bir seyler alýp vermeliyiz bir birimizi tamamlamalýyýz. Bu benim nacizhane fikrim ( delidumanli)
Ayrýca hiç ayýrým yapmadan kabileler arasýnda her kesý bir çatý altýnda toplamak gerekir ve her kese ayný gözle bakýlmasý gerekir kim ursa sun herkese kucak açýlmasý gerekir nasilki mezarlarimizda herkes iç iceyse Burdada ayný sey olmasý gerekir yanýlýyormuyum ????

MEHMET CELIK
haydar abi sunu açýkca söyleyim insanlar duyarsiz kendi toplumuna ve radyosuna sahip çýkmýyorlar radyoda sevyeli konusma olursa kimse asla kýsýtlamaz bu radyoda kabileye ait bir radyo deðil dallýkavak adýna kurulmuþ bir radyo zaten kimse ayrýmcýlýk yapmýyor gelen insanlarada asla yanlýs yapýldýðýnýda sanmýyom herkesin fikrine saygý duyuyoruz herkes gelsin her konuyu tartýþalým konuþalým müzük dinlemeden öteye biz her konuyu konusuyoruz siz de geldiðinizde her þeyi konusuyorsunuz eyerki çok citti olumsuzluklar varsa yazýn ona göre bu konuyu gerekli tetbirleri alalim herkese saygi ve slmlar

HAYDAR KARAKURT DELIDUMANLI

Sevgili Mehmmet dost benim dile getirmek istediðim cok daha baþka seyler su anda radyoda öz veriyle emek veren ve zaman veren siz ve sizin gibi dostlar sayesinde ayakta dürüyor ona saygý duymamak mümkün deyil her þeyinizi veriyorsunuz buna bütün kalbimle inanýyor biliyor ve görüyorum ancak yinede insanlarýmýzýn yinede ilgisini fazla çekmiyor ve duyarlý olmuyorlar gördüðünüz gibi hatta bazen yayýn yapacak dj bile bulunamýyor ve yayýn com uzun süre bir kiside kalýyor bunlarý hepimiz biliyor ve görüyoruz bununda sebebi acaba bir hata yaparmiyin oluyor yada beyenmezler yayinimi ve muzuklerimi gibi dusunceler benim demek istediðim biraz daha sýcak daha insanlarýmýzýn öz güvenlerini kazandýrmak icin o çekimser kilidi kýrmakdir. Ýnsanlar bir cemiyette bir seyler alýp verdigi sürece ve hoþ sohbet ve ortama gelirler ve benim seviyeli sohbet dedigimdenki kasýt hakaret etmeden tabiki eleþtiri olacak espiri olacak bir birimize takilacagiz çünkü biz bir simeyiz o ailenin icinde her sey olur yeterki hakaret olmasýn vede inanýyorumki bizim toplumda bunlarda kolay kolay olmaz ha zaman zaman ilmuyormu oluyor tabiki ama bunlar iletimsizlikten dolayý oluyor buna inanýyorum biz bir birimizi tamamlamak zorundayýz ornegin ben cahil bir ýnsaným ve cok eksiðim var ben senden Ahmed'den sekiden Ayþe'den her kesten pozitif bir seyler alarak kendi eksiklerimi ve kendimi tamamliyacagim iste böyle bir ortam oluþturursak cok daha yararlý ve güzel olur kanaatindayim ama takdir ederdinizki dallikavak halký kapalý bir kutu gibidir ve kendi kabuðunda kendi dunyasýnda yaþýyor iste o kilidi kýrýp bu cevherden bu yüreklerden yararlanmak benim amacým kimseyi kýrmak rendice etmek deyil niyetim biraz daha ilgilenmek biraz daha sýcak bir ortam yaratmak biraz daha ilgi çekmek ve herkesin. Bir seyler katmasidir yoksa sizlerin emegine verdiginiz zamana saygý duymamak mumkunmu candost neyse ben cok konuþtum herkese kucak dolu sevgiler saygýlar her toplumun uç bes delisi olur sizinde bir deliniz var. Ýdare edin lütfen ( Haydar Karakurt delidumanli)

Ben Eylülden itibaren her gun radyodayim birazda ben zaman ve emek vereyim sizler gibi can kardes

Ortada acý bir gercek var can kardes oda su Dallikavakradyosu adý altýnda kurulan bir site var ve 3. 5 kisinin cok büyük çabasýyla ayakta duran durdurmaya çalýþýlan ve biz öbür dallikavakli insanlarýn seyirci kalmasidir oda hoþ bir sey deyil can tekrar sevgiler saygýlar. Bütün komþulara

dallikavakkoyufm.com
facebook
29 05 2012
Baa dn
Kullanc profilini gr zel mesaj gnder Kullancnn web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Mesajlar gster:   
Yeni Balk Gnder   Cevap Gnder    dallikavakkoyufm.com Forum Ana Sayfas -> DALLIKAVAKKOYUFM R A D Y O Tm saatler GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Sein:  
Bu forumda yeni konular aamazsnz
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz